Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca dla Panów od ZARAZ! produkcja-Teofilowska

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

FENIX POLAND S.A. (nr certyfikatu 15344)

Dla naszego Klienta- wiodącego na rynku polskim producenta płynów motoryzacyjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Obowiązki:
  • Wsparcie przy produkcji płynów motoryzacyjnych,
  • Przygotowanie komponentów,
  • Napełnianie i zakręcanie butelek,
  • Pakowanie w opakowania zbiorcze i układanie ich na palecie.
Wymagania:
  • Gotowości do pracy na 2 zmiany(6-14, 14-22)
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Stawka 16zł brutto
  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w branży chemii motoryzacyjnej

Gdzie szukać pracy jako Praca dla Panów od ZARAZ! produkcja-Teofilowska

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla Panów od ZARAZ! produkcja-Teofilowska w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla Panów od ZARAZ! produkcja-Teofilowska Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla Panów od ZARAZ! produkcja-Teofilowska, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.