Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - kontrola wizualna/kontrola jakości - OD ZARAZ!

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

Fenix Poland S.A. (numer certyfikatu 15344) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego oraz tymczasowego.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników produkcji do kontroli wizualnej drobnych elementów plastikowych.

Lokalizacja: Łódź Widzew, ul. Manewrowa


CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ?
  • Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie kontrola wizualna korków i nakrętek z daną paletą barw oraz proste czynności wspierające produkcję.
CZEGO OCZEKUJEMY?
  • Naszym jedynym warunkiem podjęcia pracy, jest gotowość do pracy w systemie 4 brygad. Nie wymagamy również doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas! :)
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Terminowe wynagrodzenie + premie
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego Ok System,
  • Stałe, stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia do Klienta !!!

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni


Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - kontrola wizualna/kontrola jakości - OD ZARAZ!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - kontrola wizualna/kontrola jakości - OD ZARAZ! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - kontrola wizualna/kontrola jakości - OD ZARAZ! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - kontrola wizualna/kontrola jakości - OD ZARAZ!, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.