Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik do działu zakupów

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie;

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

'Leader na rynku produkcji opakowań z tworzyw sztucznych poszukuje pracownika do działu zakupów z biegłą znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie stanów materiałów niezbędnych do produkcji oraz szacowanie zapotrzebowania
  • Sporządzanie zamówień zakupu oraz sprawowanie kontroli nad ich realizacją
  • Utrzymywanie relacji z polskimi i zagranicznymi dostawcami firmy
  • Obsługa wewnętrznego systemu SAP
  • Tworzenie baz danych w oparciu o arkusz kalkulacyjny Excel oraz prostych analiz
Wymagania:
  • Dokładność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz obsługa pakietu Microsoft Office
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów i znajomość systemu SAP
Oferujemy:
  • Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole w oparciu o umowę o pracę.
  • Mile widziane CV oraz list motywacyjny w języku angielskim.’

Gdzie szukać pracy jako Pracownik do działu zakupów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik do działu zakupów w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik do działu zakupów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik do działu zakupów, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Flame Employment Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.