Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik Ochrony na magazynie - Czeladź (SS)

Lokalizacja: Czeladź , śląskie;

Seris Konsalnet - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony na magazynie - Czeladź (SS)

Zadania:
  • Praca polega na kontrolowaniu ,wydawaniu oraz przyjmowaniu towaru.
Wymagania:
  • rzetelność oraz sumienność,
  • umiejętność pracy w grupie
  • podstawowa obsługa komputera
Oferujemy:
  • pracę w godzinach 7:00-17:00
  • dofinansowanie do karty multisport
  • dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, bądź kontakt telefoniczny pod numerem 609 902 209

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Ochrony na magazynie - Czeladź (SS)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony na magazynie - Czeladź (SS) w miejscowości: Czeladź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Ochrony na magazynie - Czeladź (SS) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony na magazynie - Czeladź (SS), praca w Czeladź dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.