Malarz Bergen, Stavanger start 01.2021

Adecco Solutions AS Bergen, Stavanger

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Kwaterunek

Praca za granicą

Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 4600 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to obecnie lider na rynku norweskim. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej: Malarz Bergen,

Zadania:

  • Malowanie i szpachlowanie, renowacje budynków. Głownie szpachlowanie polaczeń papierowych.
  • Malowanie wnętrz.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz
  • Dyplom szkoły zawodowej
  • Doświadczenie z zagranicy
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • Zapewniamy pomoc i koordynację kwarantanny.
  • Lokalne osoby przebywające w Norwegii mogą rozpocząć pracę natychmiast.
  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Wynagrodzenie 210-220 NOK brutto/godz.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwość skorzystania z feriepenger - 12%
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich

Gdzie szukać pracy jako Malarz Bergen, Stavanger start 01.2021

Jaka oferta pracy na stanowisku: Malarz Bergen, Stavanger start 01.2021 w miejscowości: Bergen, Stavanger jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Solutions AS lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Malarz Bergen, Stavanger start 01.2021 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Malarz Bergen, Stavanger start 01.2021, praca w Bergen, Stavanger dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Solutions AS praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.