Senior Frontend Developer (React)

Teamquest zdalnie

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej innowacyjną platformę webową oraz aplikację mobilną z zestawem funkcjonalności dopasowanym do faktycznych potrzeb współczesnego turysty, służącej do łatwej organizacji wypoczynku na wodzie i wybrzeżu, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Frontend Developera.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenie przy projektach komercyjnych jako Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość ReactJS
  • Dobra znajomość języka JavaScript w wersji co najmniej ES6
  • Dobra znajomość CSS3, HTML5, Flex
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość wzorców projektowych, zasad pisania czystego kodu, podstawowych zasad projektowania komponentów
  • Znajomość metodologii Agile
  • Znajomość korzystania z REST API
  • Doświadczenie w pisania testów jednostkowych oraz zautomatyzowanych przy użyciu popularnych bibliotek JavaScript
  • Dobrą znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość framowork'a NextJS
  • Znajomość biblioteki Redux, Redux-thunk
  • Znajomość zasad SEO oraz UX
  • Znajomość narzędzi YouTrack, Confluence, Postman, Slack
  • Doświadczenie w estymacji czasu potrzebnego na wykonanie zadania oraz tworzeniu "pull request" i walidacją kodu

Oferujemy

  • Możliwość kreowania nowego rozwiązania IT do tej pory niedostępnego w tym segmencie rynku
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe oraz wyjazdy integracyjne
  • Pakiet realokacyjny w przypadku osób z poza Białegostoku
  • Wsparcie finansowe do różnego rodzaju kursów, lekcji angielskiego itp.
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz praca z najnowszymi technologiami

Obowiązki:

  • Pełnienie kluczowej roli w zespole na każdym etapie wytwarzania aplikacji webowej
  • Pomoc w doborze właściwych rozwiązań, pomoc przy pisania kodu dla pozostałych członków zespołu, wyszukiwanie błędów w kodzie
  • Tworzenie responsywnych stron internetowych z zachowaniem zasad UX i pozycjonowania stron
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie testów
  • Praca w metodyce SCRUM

Gdzie szukać pracy jako Senior Frontend Developer (React)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Frontend Developer (React) w miejscowości: zdalnie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Frontend Developer (React) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Frontend Developer (React), praca w zdalnie dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.