Praca w sekcji montażu elektrycznego na terenie kopalnii


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

We współpracy z jednym z europejskich liderów w projektowaniu, produkcji i modernizacji maszyn wyciągowych, urządzeń sygnalizacji szybowych, układów zasilania, sterowania i nadzoru dla głównych stacji wentylatorów i pompowni głównego odwadniania oraz innych instalacji i systemów dla przemysłu wydobywczego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. montażu elektrycznego. Polski oddział firmy mieści się w Trzebini, natomiast praca odbywa się na terenie całej Polski.

Naszym największym potencjałem są pracownicy.


Dlatego też oferujemy Ci:

 • atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe oraz pakiet socjalny- cenimy sobie swoich ludzi!
 • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku 
 • możliwośc rozwoju a w tym szkolenia, podnoszące Twoje kwaifikacje 
 • pracę w zgraym, wzjamnie wspierającym się zespole! Na każdym etapie pracy możesz liczyć na  pomoc doświadczonych kolegów!
 • zatrudnienie na podstawie umowy o prace! Gwarantujemy stabilną, wieloletnią i owocną współpracę!
 • prace w systemie delegacyjnym! Zakwaterowania są na nasz koszt!
 • połączenie pracy wraz z życiową przygodą. W naszej pracy nikt nigdy się nie nudzi! 
 • możliwośc wyrobienia wyższych uprawnień

 

 

Praca polega na montażu górniczych maszyn wyciągowych w kopalniach całej Polski, a Twoimi szczegółowymi zadaniami będą m.in:

 • wykonananie montażu elektrycznego maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną ( dlatego istotna jest umiejętność jej odczytywania) 
 • zabudowa tras kablowych zgodnie z projektem 
 • wykonywanie połączeń elektrycznych pomiędzy urządzeniami automatyki przemysłowej

Powierzone zadania są wykonywane zazwyczaj w parach, rzadziej pojedyńczo. Oczywiście na samym początku będziesz wykonywał zadania pod nadzorem doświadczonych osób.

 

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 15:00 ( czasami 6:00-14:00)

Zdarza się również, że pracujemy w soboty, za co później jest do odebrania dzień wolny w tygodniu! :)

 

Nasi idealni kandydaci charakteryzują się :

 • Doświadczeniem na podobnym stanowisku!
 • Conajmniej podstawowymi uprawnieniami SEP
 • Możliwością pracy w systemie delegacyjnym 
 • Pozytywną energią! Chęcią podjęcia pracy i przyjaznym nastawieniem! :) 

Rozpocznj swoją zawodową przygodę w naszym zespole! 

Aplikuj i dowiedz się więcej na temat oferty! :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w sekcji montażu elektrycznego na terenie kopalnii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w sekcji montażu elektrycznego na terenie kopalnii w miejscowości: Oświęcim jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w sekcji montażu elektrycznego na terenie kopalnii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w sekcji montażu elektrycznego na terenie kopalnii , praca w Oświęcim dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie