Senior Java Developer

IDEA Arkadiusz Kardyś Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Szkolenia

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Twoje zadania

  • Stosunek prac kreatywnych do utrzymaniowych i bug fixingu to na początek 50-50%
  • Do obsługi jest nawet kilkadziesiąt aplikacji i mikroserwisów, które ze sobą rozmawiają
  • Jest to stanowisko o wysokim poziomie odpowiedzialności i niezależności, niezbędna jest samodzielność i wykazywanie własnej inicjatywy
  • Należymy do branży FinTech, więc oczekujemy, że jeśli jeszcze do niej nie należysz to chcesz ją zgłębić
  • Praca najczęściej w metodyce Kanban

Opis projektu

Postrzegamy siebie jako światowej klasy orkiestrę. Wśród nas jest masa instrumentów i wirtuozów, a my wybieramy Ciebie abyś zaprezentował nam swoje solo. Ono jest dobre, ale by było wybitne daje Ci nasze nuty z których możesz grać jeszcze lepiej. Będziesz współgrał z orkiestrą i zostaniesz usłyszany a splendor prędzej czy później będzie na Ciebie czekał.

Aplikacje, które tworzymy są oparte o architekturę SOA z nastawieniem na luźne powiązanie komponentów. Architektura przypominająca sieć połączonych klocków lego, daje nam dostępośc łatwego skalowania oraz rozszerzenie systemu i oprogramowanie gotowego już kodu w modułach systemu. Platforma jest przygotowana pod obsługą nielimitowanej ilości użytkowników.

Korzyści dla Ciebie:

  • Możliwa pełna praca zdalna
  • Wdrożenie z Project Managerem i zespółem developerskim
  • Korzyści, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb z uwagi na zmieniające się restrykcje w kraju i bezpieczeństwo
  • Nie ma górnego pułapu finansowego, jeśli jesteś świetny to odpowiednio to wycenimy
  • Dowolny typ umowy do Twojej decyzji
  • Płaska struktura
  • Nie ma ograniczeń co do rozwoju jak i kierunków w których możesz pójść
  • Początkowo stałe godziny pracy, po okresie próbnym możliwość dowolnych godzin
  • Częste integracje z firmami z kategorii usług płatności
  • Komputer PC. 2 monitory Dell 22 + pivot oraz swoboda w doborze narzędzi

Kogo szukamy?

  • Minimum 2 lata doświadczenia, może być również jako freelancer
  • Nie poszukujesz wyłącznie jednego programisty, więc jeśli masz dużo doświadczenia aplikuj śmiało
  • Komunikujesz się zawsze z RiGCZem;)
  • Jesteś proaktywny i nie czekasz, tylko działasz
  • Dodatkowym atutem jest znajomość Scali, lub chęć nauki

Premiowane umiejętności (niewymagane)

  • Akka
  • Redis
  • Scala
  • Solr
  • CQRS
  • Spark

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Senior Java Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Java Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy IDEA Arkadiusz Kardyś lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.IDEA Arkadiusz Kardyś praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

IDEA Arkadiusz Kardyś

Praca Senior Java Developer, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

KRAZ: 22640

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie