Pracownik produkcyjny

Final S.A. Dąbrowa Górnicza

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych, ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 600 pracowników.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Pracownik produkcyjny

WYDZIAŁ TŁOCZNI

Zadania:

  • wykonywanie czynności produkcyjnych na linii technologicznej tłoczni,
  • kontrola jakości produkowanych profili,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • szybkie reagowanie w celu zabezpieczenia ciągłości produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,
  • umiejętność koncentracji uwagi przy realizacji powierzonych zadań,
  • sumienność, systematyczność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uprawnienie na suwnice (min. IIS) wydane przez UDT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię frekwencyjną i inne dodatki,
  • premię uzależnioną od wyników Twojej pracy,
  • premie za polecenia pracowników do pracy,
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • dodatkową opiekę zdrowotną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcyjny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjny w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Final S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcyjny, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.Final S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.