Operator Maszyn CNC

Final S.A. Dąbrowa Górnicza

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

Rozwój Kariery

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych, ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykacją. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 600 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Operator Maszyn CNC

Główne obowiązki:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie oraz pozostałych urządzeń (centra obróbcze CNC Emmegi, FomIndustry oraz piły dwugłowicowe),
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów i dokonywanie pomiarów,
  • Konserwacja urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów,
  • Odczytywanie rysunków technicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie przy pracy z obróbką mechaniczną, mile widziane z obróbką aluminium,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych - suwmiarka elektroniczna, miara miernicza,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premię uzależnioną od wyników Twojej pracy,
  • Dodatkową premię z Programu Poleceń,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych,
  • Ambitne zadania i realne możliwości na rozwój zawodowy i awans,
  • Dużą swobodę działania i wdrażania swoich pomysłów,
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę.

Gdzie szukać pracy jako Operator Maszyn CNC

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn CNC w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Final S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Maszyn CNC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn CNC, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.Final S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.