Specjalista ds. Controllingu

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce - osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Controllingu

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • aktywny udział w procesie planowania i budżetowania,
  • sporządzanie modeli excelowych,
  • sporządzanie prognoz oraz analiz finansowych,
  • przedstawianie wniosków, analiz oraz rekomendacji,
  • ulepszanie narzędzi do analizy i raportowania,
  • ciągła współpraca z innymi działami firmy,
  • zapewnienie dostępu do wyników,
  • dbałość o higienę danych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, ekonometria, statystyka),
  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadasz wiedzę w obszarze controllingu i rachunkowości zarządczej,
  • świetnie poruszasz się w środowisku pakietu MS Office (MS Excel),
  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu KPI (kluczowe wskaźniki efektywności) oraz wyznaczaniu celów dla organizacji,
  • odznaczasz się wysokimi umiejętnościami analitycznymi,
  • posiadasz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • miałeś styczność z BSC (zrównoważona karta wyników), a także znasz system ERP (np. Comarch ERP XL) i BI (np. PowerBI, Cognos, Tableau, Qlick) - dodatkowy atut.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie w okresie wdrożenia,
  • możliwość udziału w ciekawych szkoleniach,
  • benefity pozapłacowe, w tym darmowy parking dla pracowników,
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Controllingu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Controllingu w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Controllingu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Controllingu, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.