Kierownik produkcji wędlin - Belgia


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji.


Kogo poszukujemy?

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w pracy w firmie z branży przetwórstwa mięsnego. Zainteresowane osoby powinny charakteryzować się punktualnością, higieną pracy, motywacją i zaangażowaniem w przygotowaniu produktu o najwyższej jakości.

Oprócz tego oczekujemy możliwości poruszania się swoim samochodem. Mile widziana jest również znajomość języka angielskiego.

 

Co otrzymasz w zamiar?

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które ustalimy wspólnie podczas rozmowy, polską umowę w trybie oddelegowania do Belgii, system poleceń, kartę paliwową, 13. pensję i wsparcie naszych Koordynatorów w Belgii. 

Ponadto w przypadku podwożenia innego Pracownika otrzymasz od nas dodatek (100 euro brutto/mies.)!

 

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, napisz sms-a o treści "WĘDLINIARZ" do naszego rekrutera, a on skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik produkcji wędlin - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik produkcji wędlin - Belgia w miejscowości: Ichtegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik produkcji wędlin - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik produkcji wędlin - Belgia, praca w Ichtegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504 862 677

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie