Operator maszyny CNC - cięcie wodą

FlexCraft Polska Sp. z o.o. Lądek-Zdrój Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Flexcraft Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Obecnie dla naszego klienta szukamy osób, które posiadają umiejętność obsługi maszyny do cięcia wodą

Zadania:

  • wykorzystanie strumienia wody o ekstremalnie wysokim ciśnieniu w celu przecięcia materiału o grubości nie przekraczającej 195 mm.
  • obsługa maszyny do cięcia wody
  • obsługa maszyny CNC

Wymagania:

  • doświadczanie w pracy z technologią Waterjet
  • znajomość obsługi maszyny CNC
  • doświadczenie w przecinaniu materiałów w różnych technologiach

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyny CNC - cięcie wodą

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyny CNC - cięcie wodą w miejscowości: Lądek-Zdrój jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FlexCraft Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyny CNC - cięcie wodą Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyny CNC - cięcie wodą, praca w Lądek-Zdrój dopasowana do Twoich wymagań.FlexCraft Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


FlexCraft Polska Sp. z o.o.


Praca Operator maszyny CNC - cięcie wodą, Lądek-Zdrój

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Ogłoszenia Pracodawcy