Technolog Działu badań i Rozwoju - branża tworzyw sztucznych

GRH Polska Rzeszów Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Dopłata do Wakacji

Rozwój Kariery

Dla naszego klienta, firmy z branży tworzyw sztucznych poszukujemy:
Technologa Działu Badań i rozwoju
Miejsce pracy: Zaczernie (okolice Rzeszowa)

Opis stanowiska

  • Opracowanie i organizowanie całokształtu prac związanych z wdrożeniem procesów technologicznych i produkcyjnych
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dla nowych produktów
  • Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Prace nad rozwojem nowych odmian produktów w odpowiedzi na potrzeby klientów
  • Rozwój rynku poprzez poszukiwanie nowych zastosowań dla istniejących produktów
  • Optymalizacja i poszerzanie  bazy surowcowej

Wymagania

  • Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych / compoundingu / wtryskowni na stanowisku Technologa, Inżyniera procesu lub pokrewnego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji technologicznej dla bieżących i nowo uruchamianych wyrobów oraz doświadczenie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji
  • Prawo jazdy kat. B oraz J. angielski lub j. niemiecki na poziomie min. B1

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy  - od 4000 zł netto wzwyż
  • Praca w 4 osobowym zespole (3 Technologów + Kierownik) - firma chce poszerzyć dział do 5 osób
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę
  • Kartę Multisport
  • Karnety do kina
  • Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • Dofinansowania do studiów
  • Paczki dla dziecka
  • Szkolenia zewnętrzne – firma bierze aktywny udział w szkoleniach, targach, konferencjach i pracach stowarzyszeń branżowych
  • Szkolenia językowe
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki pracownicze
  • Jubileuszowe prezenty
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Technolog Działu badań i Rozwoju - branża tworzyw sztucznych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technolog Działu badań i Rozwoju - branża tworzyw sztucznych w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technolog Działu badań i Rozwoju - branża tworzyw sztucznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technolog Działu badań i Rozwoju - branża tworzyw sztucznych, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Kamil Kaszycki

e-mail k.kaszycki@grhpolska.com

phone 501 726 511

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie