Kierownik produkcji (branża mięsna) - Belgia


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Produkcji.


Kogo poszukujemy?

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w pracy przy produkcji wędlin i innych wyrobów mięsnych. Od zainteresowanych osób oczekujemy również możliwości wyjazdu do Belgii własnym samochodem, znajomości języka angielskiego, a także punktualności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków. 

 

Co otrzymasz w zamiar?

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które indywidulanie ustalimy, polską umowę w trybie oddelegowania do Belgii, system poleceń (150 euro za polecenie kandydata), kartę paliwową, 13. pensję i wsparcie naszego Koordynatora w Belgii. 

Zorganizujemy Ci również zakwaterowanie: pokój w domu ze wspólną kuchnią i łazienką lub całkowicie odnowione mieszkanie. 

Ponadto w przypadku podwożenia innego Pracownika otrzymasz od nas dodatek (100 euro brutto/mies.)!

 

Do Twoich zadań będzie należało:

  • kierowanie produkcją i podległymi pracownikowi
  • wytwarzanie wyrobów mięsnych (salami, szynka itp.)

 

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zadzwoń lub napisz sms-a o treści "KIEROWNIK PRODUKCJI" do naszego rekrutera, a on skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik produkcji (branża mięsna) - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik produkcji (branża mięsna) - Belgia w miejscowości: Ichtegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik produkcji (branża mięsna) - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik produkcji (branża mięsna) - Belgia, praca w Ichtegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504-862-677

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie