Praca w Dziale Pakowania (wymagane uprawnienia na suwnicę): przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Stargard Szczeciński Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pakowacz z uprawnieniami na suwnicę.


Pracuj z nami!

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj stabilne zatrudnienie na długie lata!

Na początek zaoferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 19,50 zł/h brutto, a po 3 miesiacach próbnych otrzymasz pierwszą podwyżkę.

Do tego możesz liczyć na dopłatę w wysokości 0,50 zł do każdej godziny oraz 170 zł premii za samą obecność!

U nas otrzymasz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia. 

Zależy nam na ciągłym rozwoju naszych pracowników dlatego po 3 miesiącach oferujemy awans na wyższe stanowisko.

Dodatkowo, zaproponujemy Ci atracyjny pakiet benefitów pozapłacowych, w tym kartę sportową i ubezpieczenie grupowe, a także możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień!

 

Do Twoich zadań będzie należało przygotowywanie komponentów do montażu, obsługa narzędzi oraz transport towaru w wyznaczone miejsca.

 

Wymagamy jedynie uprawnień zezwalających na obsługę suwnicy oraz  dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22). 

 

Nie zastanawiaj się dłużej - startujemy już od 11.01!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w Dziale Pakowania (wymagane uprawnienia na suwnicę): przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w Dziale Pakowania (wymagane uprawnienia na suwnicę): przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie w miejscowości: Stargard Szczeciński jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w Dziale Pakowania (wymagane uprawnienia na suwnicę): przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w Dziale Pakowania (wymagane uprawnienia na suwnicę): przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie, praca w Stargard Szczeciński dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie