Inżynier Telekomunikacji

Talentica.pl Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Telekomunikacji dla firmy będącej międzynarodowym dostawcą usług sieciowych i usług transmisji danych. Firma zatrudnia łącznie 250 osób, biuro w Warszawie zatrudnia 11 osób. Dołączysz do 2-osobowego zespołu w Polsce, cały dział techniczny liczy 80 osób.

O projekcie:

Praca wiąże się z podróżami służbowymi, mniej więcej 3-4 razy w miesiącu. Szukamy osób najlepiej z miast Poznań, Kraków, Katowice, Warszawa gdzie istnieją główne węzły telekomunikacyjne. Szukamy osoby z doświadczeniem w sieciach telekomunikacyjnych, sieciach szkieletowych, pracującej u operatora telekomunikacyjnego. Oczekujemy pomocy we wspomaganiu działania sieci, maintenance, obsługa. Sieć szkieletowa DWDM. Nie wymagamy dużego doświadczenia - 2-5 lat w branży będzie wystarczające. Sama sieć telekomunikacyjna pokrywa sporą część Europy. Szukamy osoby do polskiego oddziału w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  1. Instalacja i konfiguracja sprzętu DWDM i IP
  2. Utrzymanie sieci, naprawy awarii, rozbudowy (w tym wyjazdy i prace nocne)
  3. Planowanie prac, projekty instalacji, zamówienia materiałów
  4. Inwentaryzacje posiadanego oraz zainstalowanego sprzętu
  5. Pomoc dla Działu Sprzedaży w przygotowywaniu technicznego rozwiązania dla Klienta
  6. Opieka nad kwestiami technicznymi biura w Warszawie

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy z sieciami telekomunikacyjnymi transmisji danych
  2. Biegłe poruszanie się w dziedzinach technicznych
  3. Umiejętność samodzielnej realizacji projektów oraz współpracy z innymi członkami zespołu, kreatywność
  4. Bardzo dobre umiejętności rozwiązywania problemów, wyszukiwania informacji oraz logicznego myślenia
  5. Łatwość uczenia się
  6. Umiejętność zarządzania czasem oraz priorytetyzacji zadań
  7. Dyspozycyjność poza standardowymi godzinami pracy
  8. Prawo jazdy kat. B (podróże służbowe, upgrade istniejących urządzeń)
  9. Język angielski na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Umowa na czas nieokreślony po okresie 3-6 miesięcy
  • Możliwość współpracy na ¾ etatu choć preferowany jest fulltime
  • Możliwość pracy zdalnej (praca z biura w Warszawie minimum 1-2 razy w tygodniu)
  • Możliwość uzyskania premii (kwartalnie, do 20% pensji podstawowej)
  • Podróże służbowe - średnio 3-4 razy w miesiącu
  • Płatny urlop
  • Godziny pracy: 9:00-17:00 oraz godziny nocne w zależności od sytuacji
  • Płatne konferencje, szkolenie firmowe, eventy
  • Narzędzia pracy: smartfon, laptop, samochód służbowy współdzielony
  • Pakiet medyczny Enelmed
  • Bezpłatny parking dla aut i rowerów

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Spotkanie online lub w biurze w Warszawie
  2. Decyzja

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Telekomunikacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Telekomunikacji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Telekomunikacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Telekomunikacji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.