Operator Linii Produkcyjnej - Obroniki Wlkp.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Oborniki Wielkopolskie Wynagrodzenie do negocjacji

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z,o,o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży stalowej i budowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Linii Produkcyjnej!


Jeśli wyróżniasz się:

  • doświadczeniem w pracy produkcyjnej
  • dyspozycyjnością do pracy w systemie trzyzmianowym

Mamy dla Ciebie ofertę NIE do odrzucenia!

Uprawnienia do obsługi suwnic lub wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

 

Czym będziesz się zajmować jako Operator linii produkcji?

  • kontrolą procesu produkcji
  • obsługą linii produkcyjnej

 

Na co możesz liczyć podczas współpracy z naszą firmą?

  • umowę o pracę, aby zapewnić Ci stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie, które możesz z nami wynegocjować
  • podstawę pensji zwiększoną o premię
  • możliwość rozwoju

Co ważne, mamy dla Ciebie darmowy transport pracowniczy z Obornik, Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Murowanej Gośliny i Rogoźna.

 

Dodatkowe informacje

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji pod numerem 503 075 956, lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Linii Produkcyjnej - Obroniki Wlkp.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Linii Produkcyjnej - Obroniki Wlkp. w miejscowości: Szmotuły jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Linii Produkcyjnej - Obroniki Wlkp. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej - Obroniki Wlkp. , praca w Szmotuły dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Jessica Jarzina

e-mail j.jarzina@ksservice.pl

phone 506561859

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie