Analityk Finansowy

Michael Page Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Finansowego, do której obowiązków należeć będzie wsparcie działu analiz pod kątem rentowności czy sprzedaży ale dodatkowo, kwestii operacyjnych i raportowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, ulokowana w Południowej części Warszawy.

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowywaniu raportów i analiz dla Zarządu pod kątem finansowym i operacyjnym
  • Analiza i zbieranie danych biznesowych
  • Przygotowywanie analiz rentowności (wraz z raportowaniem danych z projektów do Zarządu)
  • Udział w kontroli budżetów
  • Sporządzanie prezentacji analizowanych danych do Zarządu oraz kontrahentów
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc (współpraca z działem prawnym, technicznym)
  • Raportowanie i analiza danych finansowych wpływających na decyzje biznesowe
  • Odpowiedzialność za kreowanie nowych narzędzi reportingowych
  • Ścisła współpraca z inwestorami (wsparcie, prezentowanie danych)

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/rachunkowość/finanse,
  • Doświadczenie w branży nieruchomości: analiza operacyjna, kontroling, BIG 4 (advisory, transaction services)
  • Dobra znajomość rachunkowości zarządczej w tym budżetowania i forecastowania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (B2/C1)
  • Umiejętność budowania relacji, samodzielność

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Spółka o wysokim standardzie pracy

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Analityk Finansowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk Finansowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk Finansowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Finansowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Analityk Finansowy, Warszawa

Ogłoszenia Pracodawcy