Praca Młodsza Pielęgniarka Absolwent 5400 zł Konstancin Jeziorna

Prowork.PL Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Pakiet relokacyjny

Rozwój Kariery

Praca dla absolwentów pielęgniarstwa! Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek rehabilitacyjny w Konstancinie Jeziorna/ Warszawa zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę absolwenta na umowę o pracę. Wynagrodzenie dla Pielęgniarki od 5400 zl brutto umowa o pracę lub stawki kontraktowe. Pracuj w nowoczesnej placówce opiekuńczo - rehabilitacyjnej i zdobywaj doświadczenie! W przypadku relokacji do Warszawy z innego miasta skorzystaj z bonu na relokację ok 9 000 zł (warunki zgodne z wymogami urzędu pracy).

Kończysz studia pielęgniarskie? Rozpocznij karierę w pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka Warszawa Konstancin Jeziorna pilnie od grudnia 2020. ProworkPL MED aktualne oferty dla pielęgniarek - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Podaj swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia - pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę.

Klient ProworkPl MED, nowy prywatny ośrodek rehabilitacyjny dla pacjentów w rehabilitacji poszpitalnej zatrudni absolwentów pielęgniarstwa na pełny etat/ umowę o pracę. Wynagrodzenie od 5400 zł brutto. Obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami placówki - pacjenci z chorobą Aizmheimera / inne schorzenia w opiece długoterminowej. Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliwość dalszego rozwoju i finansowanie kursów kwalifikacyjnych, szkoleń zawodowych dla pielęgniarek/ pielęgniarzy. Mile widziani kandydaci rozpoczynający karierę pielęgniarską! Podejmij pracę jako młodsza pielęgniarka w nowoczesnej klinice opieki długoterminowej! Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Młodszy/a Pielęgniarz/ Pielęgniarka Piaseczno. Rozmowy kwalifikacyjne zdalnie - przez telefon. Sprawna procedura rekrutacyjna i podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Mile widziani kandydaci gotowi do relokacji i przeprowadzenia się do Warszawy/ Piaseczna! Termin rozpoczęcia pracy dostosujemy elastycznie do preferencji kandydata.

Warunki

  • pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • zmiany 8/12/ 24 godzinne (do wyboru) - indywidualny grafik pracy
  • Wynagrodzenie dla Pielęgniarki/pielęgniarza na pełny etat od 5400 zł brutto.
  • praca w nowo otwartej nowoczesnej placówce opieki długoterminowej,
  • W przypadku relokacji do Warszawy z innego miasta skorzystaj z bonu na relokację ok 9 000 zł (warunki zgodne z wymogami urzędu pracy)
  • system szkoleń zawodowych w tym płatne kursy specjalistyczne dla pielęgniarzy/ pielęgniarek
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bezpieczna rekrutacja zdalna i sprawne zatrudnienie!

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka w prywatnej klinice Piaseczno Warszawa lub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV.

Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce czy w UK? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

O firmie

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:

- wykształcenie kierunkowe min. licencjat z pielęgniarstwa

- w przypadku absolwentów pielęgniarstwa (bez doświadczenia) - indywidualna opcja zatrudnienia

i szkolenia

- gotowość do podjęcie stałej pracy /umowa o pracę w Warszawie Konstancin Jeziorna od grudnia 2020 lub w ustalonym terminie Styczeń 2021Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca Młodsza Pielęgniarka Absolwent 5400 zł Konstancin Jeziorna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca Młodsza Pielęgniarka Absolwent 5400 zł Konstancin Jeziorna w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca Młodsza Pielęgniarka Absolwent 5400 zł Konstancin Jeziorna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca Młodsza Pielęgniarka Absolwent 5400 zł Konstancin Jeziorna, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Prowork.PL


Praca Praca Młodsza Pielęgniarka Absolwent 5400 zł Konstancin Jeziorna, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 30 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Tester Manualny

Warszawa, mazowieckie


DevOps - 100% zdalnie

Warszawa, mazowieckie


Cloud Engineer - DevOps

Warszawa, mazowieckie