Wykładanie towaru/przygotowanie sklepu do otwarcia - Dobra k. Szczecina

Work & Profit Spółka z o.o. Dobra Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa Zlecenie

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu 18 lat pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Praca w terminie: od 27.11.2020 r.

Stawka: 18,00 zł brutto

Zadania:

  • wykładanie towaru, głównie zapakowanych produktów
  • przygotowanie sklepu do otwarcia

Wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadania
  • dyspozycyjność w godzinach 8:00-20:00 (również niedziele)
  • mile widziane osoby uczące się
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
  • Wynagrodzenie, które jest wypłacane w terminie tygodniowym
  • Pomoc koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numer 663 515 589

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.htmlSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Wykładanie towaru/przygotowanie sklepu do otwarcia - Dobra k. Szczecina

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wykładanie towaru/przygotowanie sklepu do otwarcia - Dobra k. Szczecina w miejscowości: Dobra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wykładanie towaru/przygotowanie sklepu do otwarcia - Dobra k. Szczecina Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wykładanie towaru/przygotowanie sklepu do otwarcia - Dobra k. Szczecina, praca w Dobra dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik marketu budowlanego SZCZECIN

Szczecin, zachodniopomorskie


Towarowanie Olsztyn

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Pracownik implantacji marketu Olsztyn

Olsztyn, warmińsko-mazurskie