Blacharz samochodowy - Norwegia / do 250NOK

Adecco Solutions AS Oslo, Trondheim, Bergen, Tromsø

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Zwrot za dojazdy

Kwaterunek

Praca za granicą

Adecco Norge AS jest częścią Adecco Group - światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Na rynku norweskim działamy z sukcesem od wielu lat, zapewniając naszym klientom fachowych pracowników, a naszym kandydatom ciekawe i bezpieczne miejsca pracy. Aktualnie poszukujemy m.in. fachowców z branży automotive.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie samochodów do naprawy (demontaż uszkodzonych paneli, elementów),
  • naprawa nadwozia za pomocą odpowiedniego sprzętu i narzędzi (w tym ramy naprawcze, urządzenia pomiarowe),
  • naprawa i montaż elementów, spawanie bądź nitowanie oraz klejenie (obróbka ręczna i mechaniczna),
  • usuwanie mniejszych uszkodzeń karoserii (wgniecenia, przetarcia),
  • szpachlowanie.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie, udokumentowane doświadczenie jako blacharz samochodowy,
  • wykształcenie kierunkowe (np. szkoła zawodowa, technikum, dyplom czeladniczy, itp.),
  • dodatkowe szkolenia mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie (w początkowym okresie na czas określony) w oparciu o umowę o pracę zgodną z norweskimi przepisami kodeksu pracy,
  • pracę w solidnym warsztacie samochodowym (zarówno autoryzowanym, jak i wielomarkowym), z możliwością długoterminowej współpracy (zatrudnienia bezpośrednio u klienta),
  • wynagrodzenie w granicach 200 - 250NOK/h (uzależnione od udokumentowanego doświadczenia, autoryzowanych szkoleń, poziomu komunikatywności w języku angielskim bądź norweskim),
  • pokrycie kosztu podróży do Norwegii (w wysokości do 1500NOK),
  • pomoc w zakwaterowaniu (również częściowe pokrycie kosztów za pierwszy miesiąc - 5000NOK) oraz w sprawach administracyjnych (urząd podatkowy), także wsparcie konsultanta na miejscu

Gdzie szukać pracy jako Blacharz samochodowy - Norwegia / do 250NOK

Jaka oferta pracy na stanowisku: Blacharz samochodowy - Norwegia / do 250NOK w miejscowości: Oslo, Trondheim, Bergen, Tromsø jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Solutions AS lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Blacharz samochodowy - Norwegia / do 250NOK Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Blacharz samochodowy - Norwegia / do 250NOK, praca w Oslo, Trondheim, Bergen, Tromsø dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Solutions AS praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.