Samodzielny Account Manager

Teamquest Kraków

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Rozwój Kariery

Dla naszego klienta, który od ponad 20 lat działa na polskim rynku, dostarczając kompleksowe rozwiązania IT. Biura znajdują się na terenie całej Polski jak i również Słowacji. Od lat są największym partnerem Cisco i gold partnerem i wielu innych kreatorów najnowszych rozwiązań w branży IT. Szukamy osoby na stanowisko: Samodzielny Account Manager

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży IT) - doświadczenie w sprzedaży usług bazujących na wdrożeniach infrastruktury sieciowej i urządzeń firmy Cisco będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w oferowaniu rozwiązań bazujących na produktach firmy AV będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność o gotowość do wyjazdów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania przygotowywany indywidualnie dla każdego kandydata
  • Wsparcie w procesie sprzedaży udzielane przez zespół inżynierów o najwyższych kwalifikacjach (w tym m in. 7 inżynierów CCIE)
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Elastyczne godziny pracy w tym możliwość pracy w systemie "Home Office"
  • Pracę w miłej, "nie korporacyjnej" atmosferze

Obowiązki:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowa portfolio nowych i potencjalnych klientów na rynku południowej Polski
  • Tworzenie marketingowej przewagi pracodawcy przez aktywne uczestniczenie w konferencjach i szkoleniach organizowanych zarówno przez pracodawcę jak i partnerów handlowych
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, oferowanie, negocjacje cenowe, negocjowanie umów)
  • Opracowywanie umów handlowych (w bliskiej współpracy nz działem prawnym)
  • Badanie i kreowanie potrzeb klient ów pod kątem rozwiązań znajdujących się w portfolio firmy
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Raportowanie działalności handlowej do Dyrektora Sprzedaży

Gdzie szukać pracy jako Samodzielny Account Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielny Account Manager w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielny Account Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielny Account Manager, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.