Praca w weekendy

McDonalds Polska Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Restauracja McDonald's Magnolia Park, poszukuje osób chętnych do pracy w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych. Praca dedykowana dla osób, które studiują lub uczą się dziennie, pracują w tygodniu, a chcą dorobić pracą w weekendy. Możliwość bezproblemowego dopasowania grafiku do dni kiedy masz dyspozycyjność:)

Do obowiązków pracownika należeć będzie kompleksowa obługa Gościa. Praca na obszarze obsługi, kuchni oraz sali jadalnej.

Nasze Oczekiwania:

  • Ukończone 18 lat
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dobre nastawienie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, ze stawką początkową 17,00 brutto + dodatki, wraz z możliwościami awansu.
  • Pracę na etacie, dzięki któremu możliwe jest połączenie pracy zarobkowej z innymi zajęciami np. Studiami, inna praca:)

Możliwe etaty to:

  • 3/4 - ok. 120h (+ możliwy limit 40 godzin)
  • 1/2 - ok. 80h (+ możliwy limit 40 godzin)
  • 1/4 - ok. 40h (+ możliwy limit 40 godzin)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w weekendy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w weekendy w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w weekendy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w weekendy, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Praca w weekendy, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 25 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Pracownik restauracji

Wrocław, dolnośląskie


Pracownik Restauracji

Strzegom, dolnośląskie


Barista McCafe MOPY KOCHLICE

Kochlice, dolnośląskie