Python Developer (zdalnie)

NBCR Sp. z o.o. Poznań

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

Praca nad zaawansowanym projektem z zakresu sztucznej inteligencji/ AI i uczenia maszynowego.

  • Projektowanie i implementacja warstwy backendowej w Pythonie
  • Tworzenie warstwy frontendowej z użyciem React.JS / HTML / CSS
  • Projektowanie, tworzenie, integracja i zarządzanie bazami danych
  • Projektowanie i integracja API
  • Ustawienie zabezpieczeń i zapobieganie włamaniom
  • Raportowanie - generowanie analiz i statystyk
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem szybkości i skalowalności
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań do przechowywania danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Od 2,5 lat komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w następujących technologiach: Python + React.JS / HTML / CSS
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu bazami danych (SQL and NoSQL)
  • Doświadczenie z RESTful / Microservices / Web Services
  • Doświadczenie z CI / CD
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z AI/SaaS
  • Doświadczenie z Kafka / RabbitMQ
  • Doświadczenie w pracy z GCP / Azure / AWS

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio rzez Klienta NBCR
  • Zatrudnienie w ramach kontraktu (ew. umowa o pracę)
  • Nastawienie na stałą współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Koniecznością pojawienia się raz w miesiącu na 2-3 dni w biurze (Wrocław)
  • Pracę przy projektach zw. z AI/ML
  • Pracę nad nowym produktem
  • Zarządzanie zgodnie z metodykami Agile
  • Przyjazna atmosfera
  • Liczne benefity pozapłacowe

Gdzie szukać pracy jako Python Developer (zdalnie)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Python Developer (zdalnie) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Python Developer (zdalnie) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Python Developer (zdalnie), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.