Oww czołowego Salzgitter, pomocnik do rozładunku kontenerów, komisjoner

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Kwaterunek

Praca za granicą

Firma People&Work działa już na rynku od 17 lat zajmując się rekrutacją i selekcją pracowników, trafnie dopasowując doświadczenie kandydata do szeroko dostępnej oferty.

Do pewnej oraz sprawdzonej firmy meblowej na terenie Salzgitter (Niemiec) zatrudnimy:

  • Operatora wózka czołowego - oww
  • Fizycznych pracowników do rozładunku kontenerów
  • Komisjonerów

Zadania:

  • Rozładunek kontenerów z meblami przy uzyciu wózka widlowego lub ręczny;
  • Komisjonownie przy użyciu wózka elektrycznego
  • Realizacja bieżących prac magazynowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym lub komisjonowaniu.
  • Sprawoność fizyczna oraz szybkość w realizacji powieżonych zadań magazynowych
  • Posiadanie auta własnego na wyjazd mile widziane.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach oraz ubezpieczenie
  • wynagrodzenie dla:
    • operatora wózka czołowego na rozładunku kontenerów: 13€ netto za kontener- system 3 zmianowy,
    • pracownika fizycznego do rozładunku kontenerów 12€ netto za kontener - system 3 zmianowy,
    • komisjonera 42€ netto za szkolenie 10 dni - system 2 zmianowy- 35 centów za zamówienie;
  • 130€ za zakwaterowanie (max 2 osoby na pokój)
  • opiekę polskiego brygadzisty

WYŚLIJ SMS O TREŚCI SALZGITTER pod nr 576 150 740 - ODDZWONIĘ !!!

Gdzie szukać pracy jako Oww czołowego Salzgitter, pomocnik do rozładunku kontenerów, komisjoner

Jaka oferta pracy na stanowisku: Oww czołowego Salzgitter, pomocnik do rozładunku kontenerów, komisjoner w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy People and Work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Oww czołowego Salzgitter, pomocnik do rozładunku kontenerów, komisjoner Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Oww czołowego Salzgitter, pomocnik do rozładunku kontenerów, komisjoner, praca w dopasowana do Twoich wymagań.People and Work praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.