Fullstack Developer (Java + React)

Teamquest Gdańsk/Gdynia

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Umowa B2B

Softwarehouse od ponad 20 lat zajmujący się tworzeniem dedykowanego oprogramowania na rynku ogólnoświatowym. Wspierają kompleksowo swoich klientów tworząc aplikacje i programy dla wielu sektorów gospodarki, w tym między innymi dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, medialnego czy rozrywkowego. Mimo 130 pracowników utrzymują przyjazną atmosferę tworząc niewielkie, kameralne zespoły.

Wymagania

  • Doświadczenie w następujących technologiach: Java, JavaScript, Spring, React
  • Znajomość HTML, CSS - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość baz danych (najlepiej PostgreSQL)
  • Umiejętność pracy z użyciem systemów kontroli wersji GIT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza dotycząca architektury i budowy mikroserwisów
  • Znajomość budowania aplikacji z użyciem rozwiązań chmurowych AWS
  • Znajomość REST API, Elastic, Redux

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy i częściową prace zdalną
  • możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę lub działalność gospodarcza)
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy w środowisku opartym na architekturze mikrousług wdrożonej w Heroku Cloud
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę FitProfit
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego
  • Pracę przy innowacyjnych i międzynarodowych projektach

Obowiązki:

  • Rozwój platformy e-commerce dla międzynarodowej sieci sklepów ogrodniczo-budowlanych

Gdzie szukać pracy jako Fullstack Developer (Java + React)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Fullstack Developer (Java + React) w miejscowości: Gdańsk/Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Fullstack Developer (Java + React) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fullstack Developer (Java + React), praca w Gdańsk/Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.