Regionalny Manager Sprzedaży

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

Bony Świąteczne

Pakiet Ubezpieczeniowy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach
  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowanie choinkowe
  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • Bezpłatny parking dla zmotoryzowanych
  • Samochód służbowy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy z architektami, deweloperami oraz biurami projektowymi - warunek konieczny
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B w branży podłogowej
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Dobrej znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Wysokiej kultury osobistej i determinacji w dążeniu do celu
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych

Zadania:

  • Nawiązywanie i rozwijanie kontaktów z architektami, deweloperami, biurami projektowymi
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie produktów, narzędzi sprzedażowych, materiałów informacyjnych
  • Realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie
  • Podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Regionalny Manager Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Regionalny Manager Sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Regionalny Manager Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Manager Sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Regionalny Manager Sprzedaży, Warszawa

Ogłoszenia Pracodawcy