Praktykant w Dziale Logistyki

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Grupa Amcor, do której należy Amcor Flexibles Reflex sp. z o.o. jest wiodącym globalnym przedsiębiorstwem w branży opakowaniowej. Naszym priorytetem i główną wartością jest Bezpieczeństwo. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 50 tysięcy Pracowników, w ponad 250 zakładach. W Grupie AFEMEA zatrudniamy ok 12 tysięcy Pracowników, mamy 61 zakładów i jesteśmy obecni w 22 krajach.W 2019 roku nastąpiło połączenie z firmą Bemis, i od tego czasu firma Amcor jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE).

Fabryka Amcor Flexibles Reflex to nowoczesny obiekt znajdujący się w Łodzi, przy ulicy Nowy Józefów 64D na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zakład zatrudnia ponad 450 osób, specjalizuje się w produkcji w dwóch technologiach - rotograwiura i druk flexograficzny. Naszymi Klientami są duże międzynarodowe koncerny, głównie z branży spożywczej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

 • Czynności pomocniczo-administracyjne w dziale logistyki
 • Aktualizacja danych w systemie
 • Przygotowywanie zestawień, raportów, analiz

Czego oczekujemy:

 • Zainteresowania problematyką logistyki w firmie produkcyjnej;
 • Znajomości Ms Office: szczególnie Ms Excel na poziomie średniozaawansowanym,
 • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
 • Umiejętności analitycznych;
 • Dyspozycyjności około 20h tygodniu

Za Twoją pracę oferujemy:

 • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w największej firmie zajmującej się produkcją opakowań
 • Płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenia,
 • Możliwość realnego rozwoju,
 • Możliwość współpracy z różnymi działami organizacji,
 • Pracę w przyjaznej atmosferze.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praktykant w Dziale Logistyki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praktykant w Dziale Logistyki w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praktykant w Dziale Logistyki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praktykant w Dziale Logistyki, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.


Praca Praktykant w Dziale Logistyki, Łódź

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Starszy Operator

Łódź, łódzkie


Pracownik hali Łódź

Łódź, łódzkie


DevOps Azure Engineer

Łódź, łódzkie


Junior/Mid .NET Developer

Łódź, łódzkie