Zastępca Dyrektora Finansowego

Michael Page Warszawa

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży technologicznej/usług dla biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Dyrektora Finansowego. Ofertę kierujemy do kandydatów z doświadczeniem na stanowisku Head of Finance, Finance Manager, Kierownik Kontrolingu, Główny/a Księgowy/a. Wybrana osoba w dalszej perspektywie zastąpi obecnego CFO, który w określonym odstępie czasowym przechodzi na emeryturę.

Informacje o kliencie

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży technologicznej/usług dla biznesu. Siedziba w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Współudział we wszystkich strategicznych decyzjach i inicjatywach przedsiębiorstwa
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Generalnym, Dyrektorem Finansowym i innymi liderami biznesowymi w celu budowania wartości firmy
  • Wspieranie dalszego, szybkiego rozwoju firmy pod względem udziału w rynku i wielkości w Polsce
  • Przegląd bieżących procesów raportowania i BI w organizacji, określanie priorytetów i przygotowanie mapę drogowej ich wdrożenia
  • Odpowiedzialność za projektowanie i dostarczanie wysokiej jakości danych, spostrzeżeń analitycznych i zaleceń dla Biznesu
  • Kierowanie i dalsze rozwijanie funkcji finansowania biznesu w organizacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie na poziomie uniwersyteckim
  • Dodatkowe certyfikaty (ACCA, CIMA itp.) będą atutem
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami finansowymi w środowisku korporacyjnym, mile widziane w spółkach handlowych
  • Doświadczenie w budżetowaniu i planowaniu finansowym
  • Umiejętności zarządzania informacjami, w tym analiza biznesowa, modelowanie danych z komercyjnego i strategicznego punktu widzenia
  • Silne umiejętności przywódcze, doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywność, samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wyjątkową okazję udziału w dynamicznym rozwoju spółki, m.in. w wejściu spółki na GPW
  • Rozwój zawodowy, w krótkim okresie objęcie stanowiska Dyrektora Finansowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia
  • Szereg benefitów pozapłacowych

Gdzie szukać pracy jako Zastępca Dyrektora Finansowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zastępca Dyrektora Finansowego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zastępca Dyrektora Finansowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zastępca Dyrektora Finansowego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.