LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

System premiowy

Rozwój Kariery

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Jerzego Gromkowskiego we Wrocławiu to jeden z nowocześniejszych szpitali na Dolnym Śląsku i w Polsce. Oprócz oddziałów dla pacjentów dorosłych prowadzimy także specjalistyczne oddziały dla dzieci. Posiadamy nowoczesne wyposażenie przeznaczone do leczenia i badania dzieci. Prowadzimy także wiodące na Dolnym Śląsku oddziały chorób zakaźnych specjalizujące się m.in. w leczeniu WZW i HIV/AIDS.

Nasz Szpital to kompleks nowoczesnych budynków i obiektów poddanych gruntownej modernizacji. Dzięki temu nasi pacjenci mają zapewniony wysoki standard pobytu w 1-4 osobowych salach, wyposażonych we własne łazienki.
W budynkach szpitalnych zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania higieniczno-sanitarne gwarantujące bezpieczeństwo epidemiologiczne.

Szpital jest w pełni skomputeryzowany. Dokumentacja medyczna i dane są tworzone, archiwizowane i przesyłane elektronicznie.


Opis stanowiska

PRACA OD ZARAZ!!!!!!!!
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Lekarz do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej
poza godzinami podstawowej ordynacji Szpitala

 

Wymagania

 • ukończone studia kierunkowe
 • ukończona specjalizacja lub dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu specjalisty lub trwająca specjalizacja z zakresu chorób zakaźnych lub chorób wewnętrznych (po ukończonym III roku specjalizacji).
 • aktualne prawo do wykonywania zawodu
 • odpowiedzialność, profesjonalność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
 • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
 • umiejętność pracy w różnorodnym zespole.
   

Oferujemy

 • forma zatrudnienia – Kontrakt
 • stawka uzależniona od doświadczenia: 100 zł – 120 zł brutto/godz. + 100% dodatku za pracę z pacjentami COVID z polecenia MZ, czyli razem z dodatkiem 200,00 – 240,00zł. brutto/godz. (dodatek nie może wynosić więcej niż 15.000,00 zł.)
 • praca w stabilnej firmie, z pełną infrastrukturą (diagnostyka obrazowa na miejscu, własne laboratorium) i zabezpieczeniem w środki ochrony indywidualnej, oddział anestezjologiczny, oddziały zakaźne (w tym oddział kierowany przez prof. Krzysztofa Simona).

Dodatkowe informacje

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpital.wroc.pl


Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami


Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu rekrutacji prowadzonej w tutejszym szpitalu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym zakresie


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego

Praca LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aneta Janicka

e-mail ajanicka@szpital.wroc.pl

phone 713957404

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie