Telefoniczny Opiekun Klienta

Lokalizacja: Lublin , lubelskie;

Wspieramy klientów w poszukiwaniu najlepszych dla nich rozwiązań w zakresie ich usług szukamy uśmiechniętych i pełnych energii ludzi, którzy chcą pracować i rozwijać swoje umiejętności!

W związku z rozwojem oddziału zatrudnimy osoby na stanowisko Telefoniczny Opiekun Klienta. Praca w biurze w centrum Lublina.

Zadania:
  • telefoniczny kontakt z obecnym długoletnim klientem firmy
  • wzbogacanie obecnego pakietu usług klienta
  • wprowadzanie i monitorowanie zamówień w systemie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Zatrudnimy:
  • osoby dyspozycyjne od poniedziałku do piątku
  • komunikatywne, z nienaganną dykcją
  • otwarte na nowe doświadczenia
  • chcące rozwijać swoje umiejętności
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Warunki współpracy:
  • podstawa miesięczna 2263,80 zł/netto + premie do 500 zł /netto
  • praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • praca w młodym i zgranym zespole
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwości awansu w strukturze firmy
  • świeże owoce oraz klimatyzowane biuro
  • konkursy z nagrodami
  • STREFĘ RELAKSU wyposażoną w: kanapę i fotele, Xbox’a, darta i piłki pilates

Gdzie szukać pracy jako Telefoniczny Opiekun Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Telefoniczny Opiekun Klienta w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DGM lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Telefoniczny Opiekun Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Telefoniczny Opiekun Klienta, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.DGM praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

DGM

Praca Telefoniczny Opiekun Klienta, Lublin