Praca dla OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH z uprawnieniami

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy chętnych i zaangażowanych osób na stanowisko operatora wózków widłowych/ magazyniera dla firmy, zajmującej się produkcją tworzyw sztucznych.

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski


Pracuj z nami!

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę 
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16,55 zł/h brutto
  • systemem premiowy ( premie jakościowe i frekwencyjne) - aż 820 zł! 
  • liczne szkolenia stanowiskowe

 

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny jedynie za obługę wózka widłowego (prace magazynowe, rozładunek i załadunek towarów)

 

Wymagania, które musisz spełniać jako nasz pracownik:

  • posiadanie uprawnienia UDT 
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) 

 

Oferujemy próbne 2 tygodnie pracy, w których będziesz mógł się sprawdzić i upewnić czy ta praca jest właśnie dla Ciebie :)

Zapraszamy do współpracy!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH z uprawnieniami

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH z uprawnieniami w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH z uprawnieniami Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH z uprawnieniami , praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca dla OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH z uprawnieniami , Gorzów Wielkopolski Stanowice

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie