Prace montażowe na produkcji: przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji.


Pracuj z nami!

Na początek zaoferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 17,50 zł/h brutto, a po 3 miesiacach próbnych otrzymasz pierwszą podwyżkę.

Do tego możesz liczyć na dopłatę w wysokości 0,50 zł do każdej godziny oraz 170 zł premii za samą obecność!

U nas otrzymasz stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 

Zależy nam na ciągłym rozwoju naszych pracowników dlatego po 3 miesiącach oferujemy awans na wyższe stanowisko.

 

Do Twoich zadań będzie należało przygotowywanie komponentów do montażu, obsługa narzędzi oraz transport towaru w wyznaczone miejsca.

 

Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli potrafisz posługiwać się śrubokrętem i odpowiada Ci praca w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) jesteś dla nas idelanym Kandydatem!

 

Nie zastanawiaj się dłużej - startujemy już od 9.11!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prace montażowe na produkcji: przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prace montażowe na produkcji: przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prace montażowe na produkcji: przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace montażowe na produkcji: przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Prace montażowe na produkcji: przyjdź, sprawdź się i awansuj po 3 miesiącach! - Szczecin Dąbie, Szczecin

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie