Poszukiwany ELEKTRYK! Nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla firmy, specjalizującej się w wytwarzaniu pelletu drzewnego, poszukujemy pracowników na stanowisko ELEKTRYKA. Praca odbywa się w nowopowstałej elektrociepłowni w Stanowicach w powiecie gorzowskim. Głównym celem firmy jest pozyskiwanie energii w sposób minimalizujący emisję dwutlenku węgla.


Swoim pracownikom oferujemy:

  • Możliwośc rozowju! Cenimy sobie osoby chcące poszerzać swoją wiedzę :) - Oferujemy szkolenia oraz wyrobienie uprawnień SEP osobom, które jeszcze ich nie posiadają.
  • Atrakcyjne zarobki - Wzbogacone o wyoski system premiowy! 
  • Pracę tylko 3/4 dni w tygodniu - Pracujemy w systemie 12- godzinnym (7-19, 19-7) 
  • Stabilne zatrudnienie - Gwarantujemy umowę o pracę już od pierwsego dnia 

 

 

Oczekujemy jedynie zaangażowania w wykonywaniu zleconycych zadań i dyspozycyjności.

Mile widziane doświadczenie ale jesteśmy otwarci na ludzi! Brak doświadczenia Cię nie skreśla, śmiało próbuj! :) 

 

Na stanowisku elektryka będziesz odpowiedzialny za nadzór infrastruktury energetycznej oraz konserwację maszyn i usuwanie opcjonalnych awarii.

Nie zwlekaj dłużej- APLIKUJ!

 smiley

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwany ELEKTRYK! Nie wymagamy doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany ELEKTRYK! Nie wymagamy doświadczenia w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwany ELEKTRYK! Nie wymagamy doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany ELEKTRYK! Nie wymagamy doświadczenia , praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie