Devops Engineer

NBC Sp. z o.o. Gdynia Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Karta MultiSport

Pakiet relokacyjny

System Poleceń

Umowa B2B

Rozwój Kariery

O NAS

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.

Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!

Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)

Dołącz do trójmiejskiego teamu jako: Devops Engineer

Wyzwania, jakie czekają na Ciebie na w/w stanowisku:

  • zarządzanie i utrzymywanie komponentu dostarczającego rozwiązania SaaS za pośrednictwem platform chmurowych, takich jak Microsoft Azure
  • wspieranie procesów procesów CI/CD
  • ścisła współpraca z zespołem programistów

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy z platforma chmurową Microsoft Azure
  • masz doświadczenie w tworzeniu potoków CI / CD (Azure DevOps);
  • znasz rozwiązania SaaS
  • znasz języki skryptowe (PowerShell, szablony ARM, PowerBI i Runbooks również w odniesieniu do wdrażania w chmurze)
  • pracowałeś z takimi technologiami jak: Docker, Kubernetes, Helm
  • komunikujesz się w j.angielskim min. na poziomie B2
  • mile widziane: rozumienie zasad i standardów bezpieczeństwa IT (ISO27001)

Co oferujemy?

Wynagrodzenie

Stawka do 900 zł netto + VAT/dzień/B2B w zależności od doświadczenia

Jedna rozmowa, wiele możliwości
Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.

Projekty dopasowane do Ciebie
Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

Możliwość zmiany projektu
Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.

Elastyczność i rozwój
Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Devops Engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Devops Engineer w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Devops Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Devops Engineer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


NBC Sp. z o.o.


Praca Devops Engineer, Gdynia

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


iOS Developer 100% zdalnie

Gdańsk, pomorskie


DevOps - 100% zdalnie

Gdańsk, pomorskie