Inżynier Energoelektronik - rekrutacja online

HRK S.A. Warszawa

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta, firmy z branży zaawansowanych technologii, poszukujemy: Inżynier Energoelektronik

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Samodzielne projektowanie i uruchamianie urządzeń zasilających.
  • Projektowanie, uruchamianie i testowanie układów energoelektronicznych i elektronicznych.
  • Sporządzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej.
  • Przeprowadzanie testów przetwornic energoelektronicznych AC/DC, DC/AC, DC/DC.
  • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektroniczne lub elektryczne).
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej.
  • Umiejętność projektowania i uruchamiania urządzeń energoelektronicznych.
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu kompatybilnością elektromagnetycznej (EMC).
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium oraz biegłość w obsłudze przyrządów pomiarowych.
  • Znajomość programów symulacyjnych Matlab, PSpice.
  • Doświadczenie we wdrażaniu do produkcji seryjnej nowych konstrukcji.
  • Podstawy projektowania obwodów drukowanych.
  • Znajomość norm i standardów dotyczących konstrukcji układów zasilających.
  • Wiedza z zakresu certyfikacji urządzeń energoelektronicznych na zgodność z normami, doświadczenie we współpracy z jednostkami certyfikującymi.
  • Umiejętność uruchamiania prototypów u klientów.
  • Znajomość podstaw automatyki przemysłowej, konstrukcji szaf sterowniczych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach międzynarodowych projektów.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi elementami energoelektronicznymi w najnowocześniejszym laboratorium.
  • Pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport, dofinansowanie do kursów językowych).
  • W pełni wyposażoną siłownię oraz pokój relaksu.
  • Premia roczna.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Energoelektronik - rekrutacja online

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Energoelektronik - rekrutacja online w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Energoelektronik - rekrutacja online Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Energoelektronik - rekrutacja online, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.