Head of Data and Analysis (omnichannel company)

Michael Page Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa B2B

Rozwój Kariery

W związku ze strategicznym kierunkiem rozwoju firmy, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Head of Data & Analysis.
Idealna osoba na to stanowisko powinna posiadać zacięcie do nowych technologii a w życiu codziennym kierować się dewizą data-driven.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, posiadająca ogólnopolską sieć sklepów oraz własny e-commerce.

Opis stanowiska

  • Tworzenie wizji i strategii data-driven w ramach organizacji
  • Budowanie wewnętrznej świadomości na temat danych, ich bezpieczeństwa oraz wartości biznesowej
  • Animacja obszaru akwizycji danych w wielu kanałach
  • Realizacja projektów mających na celu rozwoju sprzedaży Omnichannel
  • Optymalizacja działań prowadzonych pod kątem zwiększenia częstotliwości dokonywanych zakupów przez Klientów oraz zwiększania wartości ich koszyka
  • Wykorzystywanie danych wewnętrznych (np. sprzedażowych, marketingowych, CRMowych) i globalnych (np. makroekonomicznych) w procesach decyzyjnych różnych obszarów firmy
  • Tworzenie raportów i wnikliwa analiza danych celem sugestii zmian lub testów
  • Tworzenie i utrzymywanie rozwiązań BI
  • Współtworzenie rozwiązań MarTech'owych
  • Zarządzanie pracą zespołu Data Engineer
  • Współpraca z innymi rynkami zagranicznymi i centralą

Profil kandydata

  • min. 5 lat pracy w branży retail, w tym minimum 2 lata pracy w obszarze danych oraz analiz biznesowych, idealnie w środowisku omnichannel
  • Umiejętność określania strategii rozwoju oraz jej wdrażania
  • Pasja do badania potrzeb konsumenta, umiejętność ich interpretacji i proponowania kreatywnych, innowacyjnych rozwiązań spełniających te potrzeby
  • Silna umiejętność planowania, analityczne podejście i biznesowy sposób myślenia
  • Znajomości narzędzi i rozwiązań wspierających sprzedaż w obszarze e-commerce oraz umiejętność sprawnego poruszania się w technologiach IT
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w budowaniu interdyscyplinarnych zespołów
  • Język angielski na bardzo dobrym poziomie

Oferujemy

  • Praca na lubianej i międzynarodowej marce
  • Pełna autonomia w działaniu i możliwość tworzenia w pełni lokalnej strategii
  • Elastyczność co do formy współpracy (umowa o pracę / B2B)
  • Możliwość wyboru szkoleń zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Head of Data and Analysis (omnichannel company)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Head of Data and Analysis (omnichannel company) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Head of Data and Analysis (omnichannel company) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Head of Data and Analysis (omnichannel company), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Head of Data and Analysis (omnichannel company), Warszawa

Ogłoszenia Pracodawcy