Doradca Techniczno- Handlowy (HVAC)

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy na stanowisku: Doradca Techniczno- Handlowy (HVAC)

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • aktywne śledzenie rynku oraz wyszukiwanie projektów inwestycyjnych na danym terenie,
  • przygotowywanie ofert handlowych: dobór techniczny i wycena pomp ciepła,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz działań marketingowych,
  • nadzór nad procesem realizacji zamówień w firmie,
  • udział w spotkaniach i szkoleniach,
  • tworzenie raportów.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne w zakresie Inżynierii Środowiska - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne,
  • masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znasz branżę HVAC i zagadnienia związane z klimatyzacją, wentylacją i chłodnictwem,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wyróżniasz się determinacją w dążeniu do celu,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • znasz dobrze obsługę komputera, głównie oprogramowanie MS Office (Word, Excel, Outlook), dodatkowym Twoim atutem będzie znajomość aplikacji CRM i SAP,
  • potrafisz obsługiwać program CAD oraz czytać rysunki techniczne.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód, również do celów prywatnych,
  • liczne benefity (możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, kart sportowych, dofinansowania nauki i szkoleń),
  • pakiet socjalny, w tym wyprawki dla dzieci, upominki okolicznościowe.

Gdzie szukać pracy jako Doradca Techniczno- Handlowy (HVAC)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Techniczno- Handlowy (HVAC) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Techniczno- Handlowy (HVAC) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Techniczno- Handlowy (HVAC), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.