Praca dla ELEKTRYKA - BEZ DOŚWIADCZENIA! :)

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy zdolnych i pełnych zapału pracowników na stanowisko ELEKTRYKA w nowootwartej elektrociepłowni! Firma znajduje się w Stanowicach - miejscowości pod Gorzowem Wielkopolskim i zajmuje się przetwarzaniem oraz pozykiwaniem biomasy drzewnej na cele energetyczne. Jej głównym celem jest wytwarzanie energii w sposób minimalizujący emisję dwutlenku węgla.


Jako firma mamy wiele do zaoferowania! Zastanawiasz się co takiego ?

  • Możliwośc rozwoju! Zależy nam na pracownikach i chętnie inwestujemy w ich rozwój, dlatego też zapewniamy wyrobienie uprawnień SEP osobom, które jeszcze ich nie posiadają
  • Wysokie wynagrodzenie, do którego co miesiąc jest doliczane 15% premii! 
  • Pracę w systemie 2na2- 2 dni pracy i 2 dni wolnego 
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 

Co będzie należało do twoich obowiązków?

  • Nadzór infrastruktury energetycznej.  Brzmi strasznie? Nie zniechęcaj się, wszystkiego Cię nauczymy! 
  • Usuwanie awarii i konserwacja maszyn. To naprawdę nic trudnego! :) 

 

Nie wymagamy doświadczenia! Zdobędziesz je u nas ! :) 

Oczekujemy jedynie chęci i gotowości do pracy w systemie 12- godzinnym!

 

Dodatkowe informacje

Jako jedni z nielicznych firm oferujemy pracę na tym stanowisku gwarantując dobre zarobki i nie oczekując w zamian doświadczenia.

 Chcesz się rozwijać i budować swoje doświadczenie zawodowe? Na co jeszcze czekasz ?

Bez względu na to, na jakim poziomie są twoje umiejętności - APLIKUJ :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla ELEKTRYKA - BEZ DOŚWIADCZENIA! :)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla ELEKTRYKA - BEZ DOŚWIADCZENIA! :) w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla ELEKTRYKA - BEZ DOŚWIADCZENIA! :) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla ELEKTRYKA - BEZ DOŚWIADCZENIA! :) , praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie