PRACOWNIK OCHRONY w nowym zakładzie w Stanowicach!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika ochrony ochrony na obiekt hali produkcyjnej w nowym zakładzie w Stanowicach pod Gorzowem Wlkp. Firma specjalizuje się w branży energetycznej a jej celem jest wytwarzanie energii w sposób minimalizujący emisję dwutlenku węgla. Jej głównym zadaniem jest przetwarzanie i pozykiwanie biomasy drzewnej na cele energetyczne.


Pracuj z nami!

Pracując u nas zykasz stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę w firmie, w której panują jasno określone zasady!

Czy to Cię jeszcze nie przekonało?

Będąc naszym pracownikiem zyskasz konkurencyjne wynagrodzenie za wykonywaną pracę oraz dużo dni wolnych dla siebie! 

Pracujemy w systemie 12-godzinnym co gwarantuje Ci 3 dni wolnego w tygodniu.

W zamian oczekujemy jedynie zaangażowania w wykonywaniu powierzonych Ci zadań, które będą polegały m.in. na: ochronie i patrolowaniu obiektu oraz reagowaniu w sytuacji nieporządancyh sytuacji, a także gotowości do pracy w systemie 12- godzinnym.

Mile widziane osoby z doświadczeniem oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności!

Nie zastanawiaj się dłużej, 

Aplikuj!

Czekamy na Ciebie :)

 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK OCHRONY w nowym zakładzie w Stanowicach!

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK OCHRONY w nowym zakładzie w Stanowicach! w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK OCHRONY w nowym zakładzie w Stanowicach! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY w nowym zakładzie w Stanowicach! , praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca PRACOWNIK OCHRONY w nowym zakładzie w Stanowicach! , Gorzów Wielkopolski Stanowice

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie