MAGAZYNIER BEZ DOŚWIADCZENIA PRACA W CENTRUM WROCŁAWIA

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Pracownika magazynu.


Nasza propozycja:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • premia 15% brutto od wynagrodzenia 
  • dogodna lokalizacja - dojedziesz do nas liniami: 1, 7, 15, 129 (okolice CH Marino)
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

 

Zadania:

  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek
  • załadunek i rozładunek paczek

 

Jedynie czego oczekujemy to:

  • sprawność fizyczna
  • motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Pracujemy w godzinach:​ 13:00 - 21:00 od poniedziałku do piątku.

 

Dodatkowe informacje

Daj się poznać i prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Zapraszam do kontaktu: 508 351 455

Klaudia 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako MAGAZYNIER BEZ DOŚWIADCZENIA PRACA W CENTRUM WROCŁAWIA

Jaka oferta pracy na stanowisku: MAGAZYNIER BEZ DOŚWIADCZENIA PRACA W CENTRUM WROCŁAWIA w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MAGAZYNIER BEZ DOŚWIADCZENIA PRACA W CENTRUM WROCŁAWIA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MAGAZYNIER BEZ DOŚWIADCZENIA PRACA W CENTRUM WROCŁAWIA, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie