Mid Golang Developer

Teamquest Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Szkolenia

Umowa B2B

Naszym Klientem jest firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania (webowego i mobilnego) oraz oferującej usługi IT. Firma działa w Europie i Ameryce Północnej, posiada biura na obydwu kontynentach. W związku z rozwojem zespołu, poszukujemy obecnie Golang Developera, który dołączyłby do pracy w międzynarodowym zespole pracującym nad utrzymaniem i rozwojem aplikacji typu Point of Sales.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności do architektury systemu, utrzymywanie obecnych rozwiązań
  • Obsługa bieżąca/ naprawa bugów
  • Wsparcie zespołu w Polsce i w USA
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku GO i 3+ lat całkowitego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość mikroserwisów
  • Doświadczenie w testach jednostkowych i integracyjnych
  • Umiejętność tworzenia, utrzymywania i pracy z dobrze napisaną dokumentacją techniczną
  • Chęć rozwoju w dziedzinie technologii Google
  • Zaangażowanie w projekt i kreatywne podejście do codziennych zadań

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z biblioteką go-kit
  • Znajomość Docker i K8S
  • Praca z usługami AWS
  • Doświadczenie w komunikacji w systemie rozproszonym za pośrednictwem (g)RPC
  • Znajomość:
    • PHP, GIT, MySQL, GNU/Linux
  • Znajomość automatyzacji systemu - Docker
  • Doświadczenie z MongoDB

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Zajęcia z jęz. angielskiego z native speakerem

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mid Golang Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mid Golang Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mid Golang Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid Golang Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Mid Golang Developer, Kraków

Ogłoszenia Pracodawcy