Praca w magazynie - 5/8 etatu, umowa o pracę, bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Rywałd Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Klient, z którym nawiązaliśmy długotrwałą współpracę, specjalizuje się w oferowaniu usług logistycznych w Polsce oraz na świecie. Jako jeden z czołowych dostawców usług paczkowych firma posiada 38 filii w kraju.

Obecnie, do pracy w Rywałdzie koło Stargardu Gdańskiego, poszukujemy pracowników magazynu na godziny popołudniowe (5/8 etatu) .


Poszukujemy osób, które:

są zainteresowane stałą współpracą i gotowe do pracy fizycznej.

Pracujemy od poniedziałku do piąteku od 14:00 do 19:00 lub od 15:00 do 20:00.

 

Czym będziesz się zajmować?

  • skanowaniem paczek skanerem ręcznym i sortowaniem przesyłek

 

Na co możesz liczyć podczas współpracy z naszą firmą?

Zyskasz:

  • umowę o pracę na 5/8 etatu
  • premię miesięczną
  • wolne weekendy
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy

 

Dodatkowe informacje

Czujesz, że jesteś gotów na nowe wyzwania?

Czekamy na Twoją aplikację!

Zadzwoń 508 351 455 lub napisz k.piatek@ksservice.pl!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w magazynie - 5/8 etatu, umowa o pracę, bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w magazynie - 5/8 etatu, umowa o pracę, bez doświadczenia w miejscowości: Tczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w magazynie - 5/8 etatu, umowa o pracę, bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w magazynie - 5/8 etatu, umowa o pracę, bez doświadczenia, praca w Tczew dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.