Pracownik magazynu w Rywałdzie - 5/8 etatu (14:00 - 19:00)

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Rywałd Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Rozpoczęliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta, który jest w czołówce najlepszych dostawców usług kurierskich. Sieć z własnymi spółkami krajowymi oraz z partnerami obejmuje 41 krajów europejskich. Najwyższa jakość usług jest priorytetem firmy - 220 000 europejskich klientów jest w stałej współpracy.

Obecnie, do pracy w Rywałdzie koło Stargardu Gdańskiego, poszukujemy pracowników magazynu na godziny popołudniowe (5/8 etatu) .


Do Twoich zadań będzie należało:

  • skanowanie oraz sortowanie paczek.

 

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej i dyspozycja od pn do pt w godz. 14:00 - 19:00.

 

Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie 
  • premię jakościową każdego miesiąca
  • wolne weekendy
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy

 

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z naszym Rekruterem (508 351 455) dostępnym od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00-16:00!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu w Rywałdzie - 5/8 etatu (14:00 - 19:00)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu w Rywałdzie - 5/8 etatu (14:00 - 19:00) w miejscowości: Tczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu w Rywałdzie - 5/8 etatu (14:00 - 19:00) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu w Rywałdzie - 5/8 etatu (14:00 - 19:00), praca w Tczew dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik magazynu w Rywałdzie - 5/8 etatu (14:00 - 19:00), Rywałd Starogard Gdański Tczew

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie