Poszukiwany Inżynier sprzedaży w branży produkcyjnej (budowa maszyn)

GRH Polska Rzeszów Wynagrodzenie do negocjacji

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

System premiowy

Umowa B2B

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która wdraża systemy automatyzacji nie tylko w dużych korporacjach, ale również w małych i średnich przedsiębiorstwach poszukujemy:

Inżyniera sprzedaży

Miejsce pracy: firma swoją lokalizację ma w Dębicy -- woj. Podkarpackie (jeśli jesteś z okolic będzie to praca stacjonarna, jeśli z dalszych rejonów będzie to praca zdalna) + Wyjazdy do klientów na terenie Południowej Polski

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi trwałych relacji
  • Obsługa obecnych klientów firmy, realizowanie cyklicznych spotkań z Klientami
  • Prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych przy współpracy z działem wycen
  • Współpraca z Project Managerem przy realizacji projektu
  • Stała analiza rynku oraz monitoring pod względem prowadzonych i planowanych inwestycji u obecnych i potencjalnych klientów

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Min. roczne doświadczenie związane ze sprzedażą w branży produkcyjnej
  • Podstawowa wiedza techniczna oraz wiedza związana z podstawowymi procesami technologicznymi
  • J. angielski umożliwiający swobodną komunikację
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Warunki pracy:

  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
  • Umowa o pracę lub B2B (do wyboru)
  • System prowizyjny kwartalny na jasnych zasadach
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon
  • Dostęp do szkoleń z trenerem współpracującym z firmą
  • Możliwość zwiększania swoich kompetencji poprzez uczestniczenie we wdrażaniu najnowszych rozwiązań dla Klientów
  • Zadaniowy tryb pracy – liczą się wyniki nie godziny (biuro pracuje w godz. 8-16)
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwany Inżynier sprzedaży w branży produkcyjnej (budowa maszyn)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany Inżynier sprzedaży w branży produkcyjnej (budowa maszyn) w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwany Inżynier sprzedaży w branży produkcyjnej (budowa maszyn) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany Inżynier sprzedaży w branży produkcyjnej (budowa maszyn), praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Kamil Kaszycki

e-mail k.kaszycki@grhpolska.com

phone 501 726 511

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie