Szukamy mocnego zawodnika. Zatrudniamy już od 16 roku życia!

CCIG Group Kielce Wynagrodzenie do negocjacji

Masz skończone 16 lat?
Ostatnio masz więcej wolnego czasu?
Chcesz zarobić dobre pieniądze?

Świetnie się składa!
Czekamy właśnie na Ciebie!

10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI PRACOWAĆ:

1. STABILNA POZYCJA NA RYNKU
Wiele lat doświadczenia.

2. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
Gwarantowana stawka godzinowa + plus wysokie premie motywujące. Realnie zarobki to 1700 - 3500 zł netto miesięcznie. Nie daj sobie wmówić, że jesteś zbyt młody, aby dobrze zarabiać!

3. WYPŁATA DWA RAZY W MIESIĄCU
Doradcy Klienta otrzymują wypłatę regularnie dzięki czemu zapewniamy im płynność i stabilizację finansową.

4. PRZEJRZYSTA ŚCIEŻKA KARIERY
Stawiamy na rozwój talentów, nowe doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji osób, które z nami tworzą biznes, doceniając ich kreatywność, lojalność, determinację i zaangażowanie. To ważne zwłaszcza dla osób młodych, bez doświadczenia.

5. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA
Siedziba firmy znajduje się nieopodal centrum handlowego.

6. ŚWIETNA, PRZYJAZNA ATMOSFERA
Nasze zespoły tworzą młodzi, pozytywni ludzie. Wiemy, że tylko zadowolony pracownik będzie pracować wydajnie i będzie identyfikować się z firmą, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do zdrowej atmosfery i pozytywnych relacji.

7. ZDOBYCIE DOŚWIADCZEń
IA W PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMIE.
Wszędzie słyszysz, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie ma znaczenia. Szkolimy od podstaw. To u nas zdobędziesz doświadczenie. Każda nowa osoba ma zapewnione szkolenie, które pomaga wdrożyć się do pracy, zaaklimatyzować.

8. SUPER ATRAKCJE
Ciekawe wydarzenia organizowane na terenie naszej firmy dla pracowników.

9. SUPER GADŻETY
Praca ma być zabawą, a nie przykrym obowiązkiem, dlatego w wolnej chwili możesz zrelaksować się, posłuchać muzyki pograć w piłkarzyki czy skorzystać z Xboxa!

10. JESTEŚMY RAZEM
Choć wszyscy przyszliśmy tu dla pieniędzy, a nasz zespół tworzą młodzi ludzie to wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Biznes to ludzie, a ludzie to przede wszystkim relacje. Bądź razem z namiSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Szukamy mocnego zawodnika. Zatrudniamy już od 16 roku życia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Szukamy mocnego zawodnika. Zatrudniamy już od 16 roku życia! w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Szukamy mocnego zawodnika. Zatrudniamy już od 16 roku życia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szukamy mocnego zawodnika. Zatrudniamy już od 16 roku życia!, praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.