Pracownik Magazynowy - Wysokie Wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Bielany Wrocławskie Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - jest agencją pracy certyfikowaną na terenie Polski oraz Belgii.

Firma, dla której poszukujemy Pracowników, jest globalnym specjalistą w zakresie usług logistycznych.


Posiadasz doświadczenie jako Magazynier?

Dołącz do nas!

Oferujemy umowę o pracę już od pierwszego dnia współpracy i wysokie wynagrodzenie. Oprócz tego Klient zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania swojej pracy na terenie zakładu.

Współpracując z nami zyskasz przyjemną atmosferę pracy i opiekę koordynatora do spraw personalnych, a także zawsze terminowe wypłaty na konto.

 

Pracując dla naszego Klienta będziesz odpowiedzialny za wykonywanie czynności magazynowych zleconych przez Lidera Zespołu, takich jak zadania manualne, obsługa skanerów ręcznych, pakowanie  i przygotowanie towaru do wysyłki czy dbanie o czystość na terenie zakładu.

 

Nie wymagamy uprawnień!

Wystarczy nam Twoja dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22), a także pierwszego doświadczenia na podobnym stanowisku.

 

Dodatkowe informacje

Nie czekaj, zgłoś się do naszego rekrutera!

Startujemy już o listopada :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynowy - Wysokie Wynagrodzenie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy - Wysokie Wynagrodzenie w miejscowości: Bielany Wrocławskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynowy - Wysokie Wynagrodzenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynowy - Wysokie Wynagrodzenie, praca w Bielany Wrocławskie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik Magazynowy - Wysokie Wynagrodzenie, Bielany Wrocławskie

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie