Finance Manager (m/k)

Michael Page Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Podsumowanie / Job summary:

Oferta pracy dla managerów finansowych z mniejszych międzynarodowych spółek.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach związanych z ekonomią lub finansami
  • Udokumentowane co najmniej pięcioletnie doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale finansowym bądź w firmie audytorskiej
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości (IFRS)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne)
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, najlepiej jeden dodatkowy język obcy
  • Bardzo dobre umiejętności menedżerskie
  • Doświadczenie w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań IT (MS Office)

Opis stanowiska / Job description:

  • Bieżące prowadzenie i nadzór nad procesami finansowo-administracyjnymi zgodnie wymaganiami powszechnie obowiązujących przepisów
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem
  • Wsparcie zespołu zarządzającego przedsiębiorstwem
  • Sporządzanie sprawozdań statutowych i zgodnych z IFRS sprawozdań finansowych.
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Przeprowadzać analizy ad hoc i szczegółowe analizy wyników operacyjnych i finansowych centrum
  • Wdrożenie oprogramowania księgowego / raportowego
  • Przygotowanie budżetu, prognoz i planów
  • Zarządzanie przepływani pieniężnymi
  • Koordynacja zamknięć miesiąca oraz przygotowanie pakietu raportowego do grupy
  • Kontakt z audytorami, bankami
  • Inicjowanie i realizacja projektów usprawniających

Oferujemy / We offer:

Nasz Klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, z możliwościami awansu do struktur grupowych.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Finance Manager (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Finance Manager (m/k) w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Finance Manager (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Finance Manager (m/k), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.