Software Project Manager

NBCR Sp. z o.o. Bydgoszcz

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Szkolenia

Umowa B2B

Rozwój Kariery

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

  • prowadzenie projektów wytwarzania oprogramowania przez wszystkie cykle ich życia,
  • analiza wymagań klienta i współpraca z klientem podczas realizacji projektu,
  • planowanie i zarządzanie zasobami i kontrola terminowości i jakości,
  • dobór rozwiązań, technologii IT do realizacji projektu;
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu oraz harmonogramem,
  • prowadzenie dokumentacji zarządczej projektu,
  • udziału w optymalizacji metodyki prowadzenia projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności analityczne i techniczne w obszarze software,
  • ok. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektem i zespołem programistów,
  • doświadczenie z budową dużych aplikacji biznesowych,
  • znajomość technik zwinnych: Agile, SCRUM,
  • znajomość: SOLID, TDD, wzorców projektowych,
  • biegła znajomość obsługi MS Office, MS Project,
  • doświadczenie w pracy z systemami typu: Redmine, Git, Jira, Confluence itp.,
  • umiejętność współpracy z dostawcami zewnętrznymi,
  • znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez NBCR,
  • zatrudnienie w dogodnej dla kandydata formie współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia prowizyjna),
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w młodym, prężnym i doświadczonym zespole,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • samodzielne stanowisko i możliwości rozwoju.

Gdzie szukać pracy jako Software Project Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Software Project Manager w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Software Project Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Software Project Manager, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.